Zimné podujatia

16.2.2018 o 20.00 v Grandhoteli Praha****

TALK SHOW VERONIKY CIFROVEJ OSTRIHOŇOVEJ

Nechajte sa inšpirovať a užite si príjemný večer v historických priestoroch Grandhotela Praha**** kde sa na vás teší Veronika Cifrová a ako býva zvykom, opäť so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch. Už 16.2. v Tatrách s hosťami: Michaela Balcová, Ján Tribula a Dávid Bílek.

 

Viac informácií


03.03.2018 v Grandhoteli Praha****

Svadobný veľtrh II.

Svadobné priestory, vhodný termín, svadobné šaty, menu a obrúčky… Je toho veľa načo treba vopred myslieť, aby váš deň “D” bol dokonalý. Svadobný veľtrh je pre všetkých, ktorí žijú svadobnými prípravami, hľadajú inšpiráciu a chcú byť oboznámený s aktuálnymi svadobnými novinkami i trendmi.

 

Viac informácií


od 8.12.2017 - jar 2018

Tatranský dóm

Tento rok o niečo väčší a veľkolepejší. Tatranský ľadový dóm vás opäť očarí precíznou prácou a prepracovanými detailami. Autori tento majestátnej stavby sa tentokrát inšpirovali masívnou rímskokatolíckou bazilikou v Barcelone - Sagrada Familia, a preto sa Tatranský ľadový dóm ponesie v téme pocta rodine. Preneste sa na chvíľu do tatranskej ľadovej rozprávky. Ešte silnejšiu emóciu ponúka dóm každú nedeľu, keď sa rozozvučí vďaka živým hudobným koncertom.

 

Viac informácií


každú stredu, piatok a sobotu o 18.00 hod.

Tatranská večera zážitkov 17/18

Večer sa začína welcome drinkom v Humno Tatry v Tatranskej Lomnici pod Lomnickým štítom. Po malom prípitku bude pred barom čakať luxusný ratrak Grand Snow Taxi, ktorý vás vyvezie priamo po lyžiarskom svahu do reštaurácie na stanici Štart kde na vás čaká viacchodová kulinárska večera.

 

Viac informácií


27. 1. 2018 / 24. 2. 2018 / 17. a 31. 3. 2018

75 Tajomstiev lanovky - 2017/2018

Zažite magickú atmosféru, vráťte sa v časoch tatranských a odhaľte zákutia stanice lanovky. Takúto možnosť máte úž túto zimnú sezónu v rámci osláv 75. výročia. Preto nepremeškajte príležitosť, vyberte si jeden z termínov a príďte si užiť zážitkový večer na Skalnaté Pleso. Kúpou vstupenky prispejete jej plnou výškou na správu architektonickej súťaže o nové využitie budovy starej visutej lanovky v Tatranskej Lomnici.

 

Viac informácií


3.2.2018 / 17.2.2018 / 3.3.2018

Večera pod hviezdami

Zažite netradičnú večeru priamo pod tatranskými hviezdami a vychutnajte si tak nočnú atmosféru hôr. Počas výletu je pre vás pripravená nočná jazda lanovkou, ktorá nieje inak možná ako počas našich špeciálnych eventov. Tak isto je pre vás pripravená prehliadka observatória, ktoré je pre bežnú verejnosť neprístupné.

 

Viac informácií


17.3.2018 a 24.3.2018

Hero Season Trophy Tour

Príďte si zmerať sily na profesionálne pripravenej pretekárskej trati. Výnimočné preteky v obrovskom slalome sú určené pre verejnosť a prihlásiť sa môže ktokoľvek. A samozrejme, že preteky bude sprevádzať aj perfektná Apres ski zábava. Buďte najlepší a získajte ocenenie HERO SEASON TROPHY 2017/2018 a navyše aj šikovnú sezónku na lyžiarsku sezónu 2018/2019!

  • 17. marca - HERO SEASON TROPHY TOUR, Tatranská Lomnica
  • 24. marca - HERO SEASON TROPHY TOUR, Štrbské pleso
 

Viac informácií


1.4.2018

Veselá Veľká Noc 2018

Počas Veľkonočnej nedele vás pozývame na Štrbské pleso, kde na Vás bude čakať super zábava v podobe bláznivého karnevalu priamo na lyžiarskom svahu. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program plný vystúpení v podaní hudobnej skupiny TRAKY a Vilema spolu s ľudovým rozprávačom Jožko-Jožka. V lobby bare hotela FIS vás zohrejú nielen horúce nápoje ale aj cimbalová muzika Popradčan.

 

Viac informácií


Čo sme už túto zimu zažili 😉

 

10.2. - 11.2.2018

Snežné psy

2 dni plné súťaží, rozprávok, vystúpení psíkov či školy tanca. Už po 9. krát sa uskutoční pod Lomnickým štítom zábavné rodinné podujatie Snežné psy. Pripravený je naozaj bohatý program s jedinečnou atmosférou, ktorú dodajú chlpatý maznáčikovia. Počas súťažných aktivít sa deti zabavia a spoznajú aj život na severnom póle. Ako správni objavitelia sa zúčastnia expedičných výprav do ďalekých-neďalekých zákutí ľadovej krajiny. Počas soboty aj nedele je pre nich pripravená CESTA INUITU a Expedícia SEVER.

 

Viac informácií


12.1. - 14.1.2018

Tatry Ice Master

Už 6. krát sa Hrebienok stane dejiskom ľadového umenia. Počas štyroch dní ľadoví sochári z deviatich krajín vdýchnu život 68 tonám ľadu a premenia ich na 30 unikátnych ľadových sôch.

 

Viac informácií